
Rudzi rwezvigadzirwa zveBEISIT runofukidza mhando dzese dzezvinobatanidza uye runoshandisa mahood akasiyana-siyana nemarudzi edzimba, akadai semahood esimbi nepurasitiki & dzimba dzeHA, HB series, nzira dzakasiyana dzetambo, dzimba dzakasungirirwa nehukuru hwemagetsi uye dzimba dzakasungirirwa pamusoro kunyangwe mumamiriro ezvinhu akaoma, chinobatanidza chinogonawo kupedzisa basa racho zvakachengeteka.
| Chikamu: | Chinhu chikuru chinoiswa mukati |
| Nhevedzano: | A |
| Nzvimbo yemudhudhudhu wechikamu chemudhudhudhu: | 1.0-2.5mm2 |
| Nzvimbo yemudhudhudhu wechikamu chemudhudhudhu: | AWG 18 ~ 14 |
| Voltage yakayerwa inoenderana neUL/CSA: | 600 V |
| Kudzivirira kuputira: | ≥ 10¹º Ω |
| Kuramba kubata: | ≤ 1 mΩ |
| Kureba kwemutsara: | 7.5mm |
| Kusimbisa torque | 0.5 Nm |
| Kudzikamisa tembiricha: | -40 ~ +125 °C |
| Huwandu hwezvakanyorwa | ≥ 500 |
| Maitiro ekubatanidza: | Chiteshi chesikuruu |
| Rudzi rwechikadzi rwechirume: | Musoro wemurume |
| Chiyero: | 10A |
| Huwandu hwemastitches: | 3+PE |
| Pini yepasi: | Ehe |
| Kana imwe tsono ichidikanwa: | No |
| Zvinyorwa (Isa): | Polycarbonate (PC) |
| Ruvara (Isa): | RAL 7032 (Madota ematombo) |
| Zvinhu (mapini): | Chiwanikwa chemhangura |
| Pamusoro: | Kuputira kwesirivha/goridhe |
| Kuyera kwemurazvo wezvinhu zvinoenderana neUL 94: | V0 |
| RoHS: | Sangana nezvinodiwa zvekusabvumirwa |
| Kusabvumirwa neRoHS: | 6(c): Masimbi emhangura ane lead inosvika 4% |
| Mamiriro eELV: | Sangana nezvinodiwa zvekusabvumirwa |
| China RoHS: | 50 |
| Zvinhu zve REACH SVHC: | Ehe |
| Zvinhu zve REACH SVHC: | tungamira |
| Dziviriro yemoto mumotokari dzechitima: | EN 45545-2 (2020-08) |

Chinobatanidza chinorema cheHA-003-F, ndicho mhinduro yepamusoro yezvose zvaunoda pakubatanidza maindasitiri. Chakagadzirwa kuti chisangane nezvinodiwa zvemashandisirwo anorema, ichi chinobatanidza chinosimba uye chakavimbika chinopa kubatana kwakachengeteka uye kunoshanda kune masisitimu ako emagetsi neemagetsi. Zvinobatanidza zvinorema zveHA-003-F zvakavakwa kuti zvikwanise kutsungirira mamiriro ekunze akaomarara, zvichiita kuti zvive zvakanaka kune michina yeindasitiri, masisitimu eotomatiki uye mamwe mashandisirwo akaomarara. Kuvakwa kwayo kwakasimba kunovimbisa kugara kwenguva refu, kunyangwe munzvimbo dzakaoma dzekushanda. Nekushandisa kwayo kuri nyore uye kwakachengeteka, chinobatanidza cheHA-003-F chinopa kubatana kwakasimba uye kwakavimbika, zvichideredza njodzi yekukanganisika netsaona uye kuona kushanda kusingadzoreki. Izvi zvinoita kuti ive sarudzo yakakwana kune masisitimu akakosha uko kuvimbika kwakakosha.

Chinobatanidza chinopa dziviriro yakakura kubva kuguruva, hunyoro, nezvimwe zvinosvibisa. Izvi zvinoita kuti kubatana kwemagetsi kwako kurambe kwakachengeteka, kunyangwe munzvimbo dzakaoma uye dzinoda simba. Zvinobatanidza zvinorema zveHA-003-F zvinowanikwa mumhando dzakasiyana-siyana, kusanganisira mapini akasiyana uye saizi dzakasiyana dzemagoko, zvichibvumira mhinduro dzekubatanidza dzinoshandiswa uye dzinogadziriswa. Kunyangwe uchida kubatana kwemagetsi, masaini kana data, chinobatanidza ichi chinokubatsira.

Nekuda kwekugadzirwa kwayo kuri nyore kushandisa, chinongedzo cheHA-003-F chinokurumidza uye chiri nyore kuisa nekugadzirisa. Izvi zvinochengetedza nguva nesimba, zvichibvumira kuiswa uye kugadziriswa zvakanaka kwemasisitimu emagetsi. Muchidimbu, chinongedzo cheHA-003-F chinorema ndicho chisarudzo chakakodzera chekushandiswa kwemaindasitiri, chichipa kusimba, kushanda kwakavimbika uye nyore kuisa. Nekuvakwa kwayo kwakasimba uye magadzirirwo akasiyana-siyana, chinongedzo ichi chinopa mhinduro yakachengeteka uye inoshanda kune zvese zvaunoda pakubatanidza. Sarudza zvinongedzo zveHA-003-F kuti uwane chinongedzo chakavimbika uye chinogara kwenguva refu chaunogona kuvimba nacho.