
Rudzi rwezvigadzirwa zveBEISIT runofukidza mhando dzese dzezvinobatanidza uye runoshandisa mahood akasiyana-siyana nemarudzi edzimba, akadai semahood esimbi nepurasitiki & dzimba dzeHA, HB series, nzira dzakasiyana dzetambo, dzimba dzakasungirirwa nehukuru hwemagetsi uye dzimba dzakasungirirwa pamusoro kunyangwe mumamiriro ezvinhu akaoma, chinobatanidza chinogonawo kupedzisa basa racho zvakachengeteka.
| Chikamu: | Chinhu chikuru chinoiswa mukati |
| Nhevedzano: | HA |
| Nzvimbo yemudhudhudhu wechikamu chemudhudhudhu: | 0.75-1.5mm2 |
| Nzvimbo yemudhudhudhu wechikamu chemudhudhudhu: | AWG 18 ~ 14 |
| Voltage yakayerwa inoenderana neUL/CSA: | 600 V |
| Kudzivirira kuputira: | ≥ 10¹º Ω |
| Kuramba kubata: | ≤ 1 mΩ |
| Kureba kwemutsara: | 2.5-5.5mm |
| Kusimbisa torque | 0.25 Nm |
| Kudzikamisa tembiricha: | -40 ~ +125 °C |
| Huwandu hwezvakanyorwa | ≥ 500 |
| Maitiro ekubatanidza: | Kubatana kwescrew |
| Rudzi rwechikadzi rwechirume: | Musoro wemurume |
| Chiyero: | 10A |
| Huwandu hwemastitches: | 4 |
| Pini yepasi: | Ehe |
| Kana imwe tsono ichidikanwa: | No |
| Zvinyorwa (Isa): | Polycarbonate (PC) |
| Ruvara (Isa): | RAL 7032 (Madota ematombo) |
| Zvinhu (mapini): | Chiwanikwa chemhangura |
| Pamusoro: | Kuputira kwesirivha/goridhe |
| Kuyera kwemurazvo wezvinhu zvinoenderana neUL 94: | V0 |
| RoHS: | Sangana nezvinodiwa zvekusabvumirwa |
| Kusabvumirwa neRoHS: | 6(c): Masimbi emhangura ane lead inosvika 4% |
| Mamiriro eELV: | Sangana nezvinodiwa zvekusabvumirwa |
| China RoHS: | 50 |
| Zvinhu zve REACH SVHC: | Ehe |
| Zvinhu zve REACH SVHC: | tungamira |
| Dziviriro yemoto mumotokari dzechitima: | EN 45545-2 (2020-08) |

Chinongedzo cheHA-004-M chakagadzirwa kuti chishandiswe mumaindasitiri, chichivimbisa kubatana kwakavimbika uye kunoshanda munzvimbo dzakaoma. Kugadzirwa kwayo kwakasimba uye nzira yakachengeteka yekukiya zvinoita kuti ive yakakodzera masisitimu akakosha, ichipa kugara kwenguva refu uye kugadzikana.

Chinobatanidza chinopa dziviriro yakanaka kubva kuguruva, hunyoro, nezvimwe zvinosvibisa, zvichiita kuti magetsi akwanise kubatana munzvimbo dzakaoma. Zvinobatanidza zvinorema zveHA-004-M zvinouya nenzira dzakasiyana-siyana dzine mapini akasiyana uye saizi dzakasiyana dzemagoko, zvichipa mhinduro dzinogadziriswa dzekubatanidza simba, masaini, kana data.

Nekuda kwekugadzirwa kwayo kwakajeka, chinongedzo cheHA-004-M chinogona kuiswa nekugadziriswa nekukurumidza uye nyore nyore. Izvi zvinoderedza kushanda nenguva, zvichiita kuti mashandiro emagetsi ashande zvakanaka uye agadziriswe. Mukupedzisa, chinongedzo cheHA-004-M chinorema chinoonekwa sesarudzo yakakodzera yekushandiswa kwakasimba mumaindasitiri, chine kugara kwenguva refu, kushanda nguva dzose, uye kuiswa kuri nyore. Nekuvakwa kwayo kwakasimba uye sarudzo dzinochinjika, chinongedzo ichi chinopa mhinduro yakachengeteka uye inoshanda kune zvese zvaunoda pakubatanidza. Sarudza chinongedzo cheHA-004-M kuti uwane chinongedzo chakavimbika uye chinogara kwenguva refu.