
| Chikamu: | Chinhu chikuru chinoiswa mukati |
| Nhevedzano: | A |
| Nzvimbo yemudhudhudhu wechikamu chemudhudhudhu: | 0.75-2.5mm2 |
| Nzvimbo yemudhudhudhu wechikamu chemudhudhudhu: | AWG 18 ~ 14 |
| Rated current: | 16 A |
| Vheji yakayerwa: | 250V |
| Rated pulse voltage: | 4KV |
| Kusvibiswa kwenzvimbo: | 3 |
| Voltage yakayerwa inoenderana neUL/CSA: | 600 V |
| Kudzivirira kuputira: | ≥ 10¹º Ω |
| Kuramba kubata: | ≤ 1 mΩ |
| Kureba kwemutsara: | 7.5mm |
| Kusimbisa torque | 0.5 Nm |
| Kudzikamisa tembiricha: | -40 ~ +125 °C |
| Huwandu hwezvakanyorwa | ≥ 500 |
| Zvinyorwa (Isa): | Polycarbonate (PC) |
| Ruvara (Isa): | RAL 7032 (Madota ematombo) |
| Zvinhu (mapini): | Chiwanikwa chemhangura |
| Pamusoro: | Kuputira kwesirivha/goridhe |
| Kuyera kwemurazvo wezvinhu zvinoenderana neUL 94: | V0 |
| RoHS: | Sangana nezvinodiwa zvekusabvumirwa |
| Kusabvumirwa neRoHS: | 6(c): Masimbi emhangura ane lead inosvika 4% |
| Mamiriro eELV: | Sangana nezvinodiwa zvekusabvumirwa |
| China RoHS: | 50 |
| Zvinhu zve REACH SVHC: | Ehe |
| Zvinhu zve REACH SVHC: | tungamira |
| Dziviriro yemoto mumotokari dzechitima: | EN 45545-2 (2020-08) |
| Maitiro ekubatanidza: | Kubatana kwakabatana |
| Rudzi rwechikadzi rwechirume: | Musoro wemurume |
| Chiyero: | 32A |
| Huwandu hwemastitches: | 16 (17-32) |
| Pini yepasi: | Ehe |
| Kana imwe tsono ichidikanwa: | No |

Tichisuma hunyanzvi hwedu hutsva muzvinobatanidza magetsi - Heavy Duty Wiring Nuts! Matanda edu emagetsi akagadzirwa kuti agutse zvinodiwa neindasitiri yemagetsi kuti ape kubatana kwakachengeteka kune zvese zvaunoda pakubatanidza magetsi. Sezvo tekinoroji ichiramba ichifambira mberi uye masisitimu emagetsi achioma, zvinova zvakakosha kuva nezvinobatanidza zvinogona kutsungirira mamiriro akaoma uye kuona kuti magetsi anofamba zvakanaka. Matanda edu emagetsi akagadzirwa kuti agone kubata magetsi akawandisa uye voltage inodiwa mumagetsi emazuva ano. Chimwe chezvinhu zvakakosha zvematanda edu emagetsi akasimba ndechekusimba kwawo. Akagadzirwa nezvinhu zvemhando yepamusoro uye haaparadzwe nengura, kupisa uye kudedera, zvichiita kuti kubatana kugare kwenguva refu uye kwakachengeteka. Ungave uri kushanda papurojekiti yekugara, yekutengeserana kana yeindasitiri, matanda edu emagetsi akasimba anogona kuabata.

Uye zvakare, nzungu dzedu dzesimbi dzinorema dziri nyore kuisa, zvichikuchengetedza nguva nesimba. Dzine dhizaini iri nyore kushandisa yekubatanidza waya nekukurumidza uye zviri nyore. Ingobvisa waya, uiise munzungu dzesimbi, wobva waitenderedza. Chimiro chenzungu dzesimbi dzinoita kuti dzibatike zvakanaka uye dzinoita kuti dzibatane zvakasimba nguva dzese. Kuchengetedzeka ndiko kwatinonyanya kukoshesa uye nzungu dzedu dzesimbi dzinorema dzakagadzirirwa kudzivirira zvakanyanya. Nzungu dzese dzakagadzirirwa kudzivirira kusangana netsaona newaya dziri mhenyu, nokudaro zvichideredza njodzi yekuvhunduka kwemagetsi. Dzakanyorwawo muUL uye dzinotevedzera mitemo yese yekuchengetedza, zvichikupa rugare rwepfungwa kuti kubatana kwako kwemagetsi kwakachengeteka.

Pamusoro pezvo, nzungu dzedu dzemagetsi dzinoshanda nesimba dzinowanikwa muhukuru hwakasiyana-siyana kuti dzikwanise kuyera waya dzakasiyana-siyana. Kuchinja-chinja uku kunoita kuti dzikwanise kushandiswa zvakasiyana-siyana, kubva pakugadzirisa magetsi madiki emumba kusvika kumapurojekiti makuru emaindasitiri. Zvose pamwe chete, nzungu dzedu dzemagetsi dzinoshanda nesimba dzinopa kuvimbika, kugara kwenguva refu uye kuchengetedzeka kusingaenzaniswi. Ndidzo mhinduro yakakwana kune chero chirongwa chemagetsi, dzichipa kubatana kwakachengeteka, kusina kunetseka. Simudzira sisitimu yako yemagetsi nezvinobatanidza zvakanakisa pamusika - sarudza nzungu dzedu dzemagetsi dzinoshanda nesimba kuti dzikwane zvese zvaunoda pamagetsi!