
Rudzi rwezvigadzirwa zveBEISIT runofukidza mhando dzese dzezvinobatanidza uye runoshandisa mahood akasiyana-siyana nemarudzi edzimba, akadai semahood esimbi nepurasitiki & dzimba dzeHD, HA series, nzira dzakasiyana dzetambo, dzimba dzakasungirirwa nehukuru uye dzimba dzakasungirirwa pamusoro kunyangwe mumamiriro ezvinhu akaoma, chinobatanidza chinogonawo kupedzisa basa racho zvakachengeteka.
| Chikamu: | Chinhu chikuru chinoiswa mukati |
| Nhevedzano: | HD |
| Nzvimbo yemudhudhudhu wechikamu chemudhudhudhu: | 0.14 ~ 2.5mm2 |
| Nzvimbo yemudhudhudhu wechikamu chemudhudhudhu: | AWG 14-26 |
| Voltage yakayerwa inoenderana neUL/CSA: | 600 V |
| Kudzivirira kuputira: | ≥ 10¹º Ω |
| Kuramba kubata: | ≤ 1 mΩ |
| Kureba kwemutsara: | 7.0mm |
| Kusimbisa torque | 1.2 Nm |
| Kudzikamisa tembiricha: | -40 ~ +125 °C |
| Huwandu hwezvakanyorwa | ≥ 500 |
| Maitiro ekubatanidza: | Chiteshi chesikuruu |
| Rudzi rwechikadzi rwechirume: | Musoro wechikadzi |
| Chiyero: | 3A |
| Huwandu hwemastitches: | 8+PE |
| Pini yepasi: | Ehe |
| Kana imwe tsono ichidikanwa: | No |
| Zvinyorwa (Isa): | Polycarbonate (PC) |
| Ruvara (Isa): | RAL 7032 (Madota ematombo) |
| Zvinhu (mapini): | Chiwanikwa chemhangura |
| Pamusoro: | Kuputira kwesirivha/goridhe |
| Kuyera kwemurazvo wezvinhu zvinoenderana neUL 94: | V0 |
| RoHS: | Sangana nezvinodiwa zvekusabvumirwa |
| Kusabvumirwa neRoHS: | 6(c): Masimbi emhangura ane lead inosvika 4% |
| Mamiriro eELV: | Sangana nezvinodiwa zvekusabvumirwa |
| China RoHS: | 50 |
| Zvinhu zve REACH SVHC: | Ehe |
| Zvinhu zve REACH SVHC: | tungamira |
| Dziviriro yemoto mumotokari dzechitima: | EN 45545-2 (2020-08) |

Tichiunza HD Series 8-pin Heavy Duty Connectors: dzemazuva ano uye dzakasimba, idzi connectors dzinopa mashandiro akanaka kwazvo kushandiswa mumaindasitiri. Dzakagadzirwa kuti dzikwanise kubata zvinhu zvinorema uye kutsungirira mamiriro akaoma, dzinovimbisa kubatana kwakachengeteka, kwakagadzikana uye kugara kwenguva refu. Dzakanakira nzvimbo dzakanyanya, hadzizokundikane kana dzichimanikidzwa nekudengenyeka, kuvhunduka, kana kupisa kwakanyanya.

Chinobatanidza cheHD Series 8-pin chinorema chinoratidza mhinduro yakanaka yekusangana nezvinodiwa nevashandi veindasitiri. Chakagadzirwa kuti chikwanise kutumira simba rakasimba uye rinoshanda, chinobatanidza ichi chinobatsira kubatanidzwa kwakakwana mumichina inorema yakasiyana-siyana. Nesimba guru rekutakura magetsi, chakakosha pakushandiswa kwesimba guru munzvimbo dzakadai sekuvaka, migodhi, uye kugadzira. Dhizaini yechinobatanidza cheHD Series 8-pin inonyanya kukoshesesa kuiswa nekugadzirisa, ine maitiro akarongeka ekubatanidza anowedzera kushanda zvakanaka uye kukurumidzisa kufamba kwebasa. Kuungana nekuputsa kusina zvishandiso kunonyanya kubatsira kune nyanzvi dzinoshanda munzvimbo dziri kure kana pasi pekumanikidzwa kwemapurojekiti ane nguva.

Kuchengetedzeka kwakakosha zvikuru neHD Series 8-pin connectors, dzakagadzirirwa kuderedza njodzi nekudzivirira michina munzvimbo dzinonetsa. Aya maconnectors anopa nzira dzakasimba dzekukiya uye anotsungirira mamiriro akaoma, zvichiita kuti ishande zvakanaka uye zvakachengeteka. Sarudza HD Series 8-pin kuti uwane mhinduro yakavimbika uye inoshanda zvakanaka munzvimbo dzemaindasitiri.