
Rudzi rwezvigadzirwa zveBEISIT runofukidza mhando dzese dzezvinobatanidza uye runoshandisa mahood akasiyana-siyana nedzimba, dzakadai semahood esimbi nepurasitiki & dzimba dzeHD, HDD series, nzira dzakasiyana dzetambo, dzimba dzakasungirirwa nehukuru hwemagetsi uye dzimba dzakasungirirwa pamusoro kunyangwe mumamiriro ezvinhu akaoma, chinobatanidza chinogonawo kupedzisa basa racho zvakachengeteka.
| Kuzivikanwa | Rudzi | Nhamba yeodha |
| Kugumisa crimp | HDD-108-MC | 1 007 03 0000089 |
| Kuzivikanwa | Rudzi | Nhamba yeodha |
| Kugumisa crimp | HDD-108-FC | 1 007 03 0000090 |
| Chikamu: | Chinhu chikuru chinoiswa mukati |
| Nhevedzano: | HDD |
| Nzvimbo yemudhudhudhu wechikamu chemudhudhudhu: | 0.14 ~ 2.5mm2 |
| Nzvimbo yemudhudhudhu wechikamu chemudhudhudhu: | AWG 14-26 |
| Voltage yakayerwa inoenderana neUL/CSA: | 600 V |
| Kudzivirira kuputira: | ≥ 10¹º Ω |
| Kuramba kubata: | ≤ 1 mΩ |
| Kureba kwemutsara: | 7.0mm |
| Kusimbisa torque | 0.5 Nm |
| Kudzikamisa tembiricha: | -40 ~ +125 °C |
| Huwandu hwezvakanyorwa | ≥ 500 |
| Maitiro ekubatanidza: | Kugumiswa kwekrimu |
| Rudzi rwechikadzi rwechirume: | Musoro wemurume nemukadzi |
| Chiyero: | H24B |
| Huwandu hwemastitches: | 108+PE |
| Pini yepasi: | Ehe |
| Kana imwe tsono ichidikanwa: | No |
| Zvinyorwa (Isa): | Polycarbonate (PC) |
| Ruvara (Isa): | RAL 7032 (Madota ematombo) |
| Zvinhu (mapini): | Chiwanikwa chemhangura |
| Pamusoro: | Kuputira kwesirivha/goridhe |
| Kuyera kwemurazvo wezvinhu zvinoenderana neUL 94: | V0 |
| RoHS: | Sangana nezvinodiwa zvekusabvumirwa |
| Kusabvumirwa neRoHS: | 6(c): Masimbi emhangura ane lead inosvika 4% |
| Mamiriro eELV: | Sangana nezvinodiwa zvekusabvumirwa |
| China RoHS: | 50 |
| Zvinhu zve REACH SVHC: | Ehe |
| Zvinhu zve REACH SVHC: | tungamira |
| Dziviriro yemoto mumotokari dzechitima: | EN 45545-2 (2020-08) |

Tichikupai HDD rudzi rweHeavy Duty Connector Insert - mhinduro chaiyo yezvinodiwa zvenyu zvekubatanidza magetsi zvine simba! Yakagadzirwa kuti ishande zvakanaka uye ivimbike, chigadzirwa ichi chinoshamisa chinosimudzira nyore uye kushanda zvakanaka kusvika pakakwirira zvisati zvamboitika. Yakagadzirwa nezvinhu zvepamusoro, HDD Heavy Duty Connector Inserts yakagadzirirwa kutsungirira mamiriro akaoma eindasitiri. Ingave munda wako uri wekuchera, wekugadzira otomatiki, kana wekutakura, idzi connector inserts dzinogona kudzivirira kudedera kwakanyanya, kupisa kwakanyanya, uye kusangana neguruva nemvura.

Chimwe chezvinhu zvinoshamisa zveHDD Heavy Duty Connector Insert dhizaini yayo inoshanduka-shanduka. Inoenderana nemidziyo yakasiyana-siyana, zvichiita kuti ive yakakodzera mashandisirwo akasiyana-siyana. Kubva pakubatanidza mota kusvika kumayuniti ekuparadzira magetsi, iyi connector insert inovimbisa kubatana kwakachengeteka uye kwakasimba nguva dzese, ichideredza nguva yekushanda uye kugadzirisa mashandiro ekugadzira. Tichinzwisisa hunhu hweindasitiri hunonyanya kukoshesa nguva, takagadzira chigadzirwa chedu kuti chigadzirwe uye chigadziriswe zviri nyore. HDD Heavy Duty Connector Inserts ine nzira yekukiya iri nyore kushandisa yekubatanidza nekukurumidza uye kwakachengeteka. Uyezve, dhizaini yavo yemodular inobvumira kugadzirisa zviri nyore uye kushanduka kuti isangane nezvinodiwa zvako.

Hatisiyi dombo rakatenderedzwa kana zvasvika pakuchengetedzeka. HDD Heavy Duty Connector Inserts ine insulation yakasimba uye shield, ichivimbisa dziviriro yakanyanya kubva mukuvhunduka kwemagetsi uye kupindirana kwemagetsi. Iyi connector inoshanda zvakanyanya inowedzera kuchengetedzeka uye kushanda zvakanaka kwemidziyo. Pa [Zita reKambani], kugutsikana kwevatengi kwakakosha. Zvigadzirwa zvedu zviri kuyedzwa zvakaoma uye kudzora mhando kuti zvisangane nezvinodiwa neindasitiri, zvichivimbisa kuvimbika uye kugara kwenguva refu. NeHDD Heavy Duty Connector Inserts, unogona kuvimba nemhinduro yekubatanidza yakavimbika uye inoshanda. Kuti uwane mashandiro asina kuenzana, kugara kwenguva refu, uye kushandiswa kwakasiyana-siyana, sarudza HDD Heavy Duty Connector Inserts. Simudzira mashandiro ako eindasitiri uye kubatana kwemagetsi nhasi.