
Rudzi rwezvigadzirwa zveBEISIT runofukidza mhando dzese dzezvinobatanidza uye runoshandisa mahood akasiyana-siyana nedzimba, dzakadai semahood esimbi nepurasitiki & dzimba dzeHD, HDDD series, nzira dzakasiyana dzetambo, dzimba dzakasungirirwa nehukuru hwemagetsi uye dzimba dzakasungirirwa pamusoro kunyangwe mumamiriro ezvinhu akaoma, chinobatanidza chinogonawo kupedzisa basa racho zvakachengeteka.
| Chikamu: | Chinhu chikuru chinoiswa mukati |
| Nhevedzano: | HDDD |
| Nzvimbo yemudhudhudhu wechikamu chemudhudhudhu: | 0.14 ~ 2.5mm2 |
| Nzvimbo yemudhudhudhu wechikamu chemudhudhudhu: | AWG 14-26 |
| Voltage yakayerwa inoenderana neUL/CSA: | 600 V |
| Kudzivirira kuputira: | ≥ 10¹º Ω |
| Kuramba kubata: | ≤ 1 mΩ |
| Kureba kwemutsara: | 7.0mm |
| Kusimbisa torque | 1.2 Nm |
| Kudzikamisa tembiricha: | -40 ~ +125 °C |
| Huwandu hwezvakanyorwa | ≥ 500 |
| Maitiro ekubatanidza: | Chiteshi chesikuruu |
| Rudzi rwechikadzi rwechirume: | Musoro wemurume |
| Chiyero: | 6B |
| Huwandu hwemastitches: | 55+PE |
| Pini yepasi: | Ehe |
| Kana imwe tsono ichidikanwa: | No |
| Zvinyorwa (Isa): | Polycarbonate (PC) |
| Ruvara (Isa): | RAL 7032 (Madota ematombo) |
| Zvinhu (mapini): | Chiwanikwa chemhangura |
| Pamusoro: | Kuputira kwesirivha/goridhe |
| Kuyera kwemurazvo wezvinhu zvinoenderana neUL 94: | V0 |
| RoHS: | Sangana nezvinodiwa zvekusabvumirwa |
| Kusabvumirwa neRoHS: | 6(c): Masimbi emhangura ane lead inosvika 4% |
| Mamiriro eELV: | Sangana nezvinodiwa zvekusabvumirwa |
| China RoHS: | 50 |
| Zvinhu zve REACH SVHC: | Ehe |
| Zvinhu zve REACH SVHC: | tungamira |
| Dziviriro yemoto mumotokari dzechitima: | EN 45545-2 (2020-08) |

Tichiunza maHDDD Series 55-pin Heavy Duty Connectors: epamusoro-soro uye akasimba, maconnectors aya anopa mashandiro akanaka kwazvo ekushandiswa mumaindasitiri. Akagadzirwa kuti agone kubata zvinhu zvinorema uye kutsungirira mamiriro akaomarara, anovimbisa kubatana kwakachengeteka, kwakagadzikana uye kugara kwenguva refu. Akanakira nzvimbo dzakanyanya, haazokundikane kana paine kushushikana nekuda kwekudengenyeka, kuvhunduka, kana kupisa kwakanyanya.

Kuchengetedzeka kwakakosha zvikuru neHEEE Series 40-pin connectors, dzakagadzirwa zvine hungwaru kuderedza njodzi nekuchengetedza michina munzvimbo dzinonyanya kuoma. Ma connectors aya ane michina yakasimba yekukiya uye anogara kwenguva refu, zvichiita kuti agare zvakanaka mumamiriro ezvinhu akaoma. Nekupa mashandiro akavimbika uye anowirirana, anobatsira kuchengetedza kushanda kwakasimba uye kuchengetedzeka mumashandisirwo akakosha emaindasitiri.

Chinobatanidza cheHDDD Series 55-pin chinorema chinoratidza mhinduro yakanaka yekusangana nezvinodiwa nevashandi veindasitiri. Chakagadzirwa kuti chikwanise kutumira simba rakasimba uye rinoshanda, chinobatanidza ichi chinobatsira kubatanidzwa kwakakwana mumichina yakawanda inorema. Nesimba guru rekutakura magetsi, chakakosha pakushandiswa kwesimba rakawanda munzvimbo dzakadai sekuvaka, migodhi, uye kugadzira.