
Rudzi rwezvigadzirwa zveBEISIT runofukidza mhando dzese dzezvinobatanidza uye runoshandisa mahood akasiyana-siyana nedzimba, dzakadai semahood esimbi nepurasitiki & dzimba dzeHE, HEE series, nzira dzakasiyana dzetambo, dzimba dzakasungirirwa nehukuru hwemagetsi uye dzimba dzakasungirirwa pamusoro kunyangwe mumamiriro ezvinhu akaoma, chinobatanidza chinogonawo kupedzisa basa racho zvakachengeteka.
| Chikamu: | Chinhu chikuru chinoiswa mukati |
| Nhevedzano: | HE |
| Nzvimbo yemudhudhudhu wechikamu chemudhudhudhu: | 1.0 ~ 2.5mm2 |
| Nzvimbo yemudhudhudhu wechikamu chemudhudhudhu: | AWG 18-14 |
| Voltage yakayerwa inoenderana neUL/CSA: | 600 V |
| Kudzivirira kuputira: | ≥ 10¹º Ω |
| Kuramba kubata: | ≤ 1 mΩ |
| Kureba kwemutsara: | 7.0mm |
| Kusimbisa torque | 0.5 Nm |
| Kudzikamisa tembiricha: | -40 ~ +125 °C |
| Huwandu hwezvakanyorwa | ≥ 500 |
| Maitiro ekubatanidza: | Chiteshi chesikuruu |
| Rudzi rwechikadzi rwechirume: | Musoro wechikadzi |
| Chiyero: | 6B |
| Huwandu hwemastitches: | 6+PE |
| Pini yepasi: | Ehe |
| Kana imwe tsono ichidikanwa: | No |
| Zvinyorwa (Isa): | Polycarbonate (PC) |
| Ruvara (Isa): | RAL 7032 (Madota ematombo) |
| Zvinhu (mapini): | Chiwanikwa chemhangura |
| Pamusoro: | Kuputira kwesirivha/goridhe |
| Kuyera kwemurazvo wezvinhu zvinoenderana neUL 94: | V0 |
| RoHS: | Sangana nezvinodiwa zvekusabvumirwa |
| Kusabvumirwa neRoHS: | 6(c): Masimbi emhangura ane lead inosvika 4% |
| Mamiriro eELV: | Sangana nezvinodiwa zvekusabvumirwa |
| China RoHS: | 50 |
| Zvinhu zve REACH SVHC: | Ehe |
| Zvinhu zve REACH SVHC: | tungamira |
| Dziviriro yemoto mumotokari dzechitima: | EN 45545-2 (2020-08) |

MaHeavy Duty Connectors ane zvishandiso zvakasiyana-siyana zviripo uye zvinogona kugadziriswa kuti zvienderane nezvinodiwa chaizvo. Anowanikwa muhukuru hwakasiyana-siyana hwedzimba, machira, uye sarudzo dzekupinda netambo, anobatanidzwa zvakanaka mumagadzirirwo aripo. Pamusoro pezvo, chinobatanidza chinoenderana nemaindasitiri akajairwa, zvichiita kuti zvishande pamwe chete nezvimwe zvishandiso nemasisitimu. Kuenderana uku kunokurudzira mhinduro dzinoshanda mune ramangwana dzinoita kuti mashandiro ako aenderane nekufambira mberi kwetekinoroji. KuHE Connectors, tinonzwisisa kukosha kwekubatana kwakavimbika uye kunoshanda munzvimbo dzemaindasitiri. Ndosaka maHE heavy-duty connectors edu akagadzirwa uye akagadzirwa kune mwero wepamusoro, achitevedzera zvinodiwa neindasitiri uye zvitupa. Kuzvipira kwedu kune mhando kunoita kuti zvigadzirwa zvedu zvisangane nezvamunotarisira uye zvishande zvakanaka mumashandisirwo akaomarara.

Chimwe chezvakanakira zvikuru zveHE heavy-duty connectors ndechekuti dzinochinjika. Iyi connector system inopa mhinduro yakakwana yekutumira masaini nemagetsi, ichisanganisira mamodule akasiyana-siyana, macontacts, uye maplug-ins. Inogona kusanganiswa zviri nyore uye yakakodzera mamiriro akasiyana-siyana ekubatanidza uye maapplication. Kunyangwe uchida kubatanidza mamota, ma sensors, maswichi, kana ma actuator, HE heavy-duty connectors inopa kubatanidzwa kwakanaka uye kutaurirana kwakanaka kuti ishande zvakanaka uye iwedzere kugadzirwa. Kunyange zvazvo kuchinjika kuchikosha, kuchengetedzeka kwakakosha munzvimbo ipi neipi yeindasitiri. HE Heavy Duty Connectors inosimbisa kuchengetedzeka nehurongwa hwavo hwekukiya hutsva hunovimbisa kubatana kwakachengeteka uye hunodzivirira kukanganiswa netsaona. Pamusoro pezvo, dhizaini yemodular yeconnector inobatsira kuisa nyore uye nekukurumidza, kuderedza mari yevashandi uye kuchengetedza nguva inokosha. Iyi plug-and-play solution inoita kuti mabasa ekugadzirisa nekutsiva ave nyore, ichisimudzira kushanda zvakanaka kwese kwekushanda.

Nzvimbo yekushanda inokurumidza, mhinduro dzekubatanidza dzakavimbika uye dzinoshanda dzakakosha. Ingave mu automation, michina, kana kugoverwa kwesimba, sisitimu yekubatanidza yakasimba uye yakavimbika yakakosha kuti irambe ichishanda. Tichiunza HE Heavy Duty Connector, chigadzirwa chitsva chakagadzirirwa kusangana nezvose zvaunoda pakubatanidza maindasitiri uye kushandura maitiro aunobatanidza nekuchengetedza kubatana kwemagetsi. Ichishandisa tekinoroji yepamusoro uye hunyanzvi, HE heavy-duty connectors inopa huwandu hwakawanda hwezvinhu, zvichiita kuti zvive zvakakwana kumashandisirwo akasiyana-siyana emaindasitiri. Nekuvakwa kwavo kwakasimba uye zvinhu zvemhando yepamusoro, connectors idzi dzinovimbisa kugara kwenguva refu uye kugara kwenguva refu, kunyangwe mumamiriro ezvinhu akaoma zvikuru. HE heavy-duty connectors dzinoratidza kuramba kwakanyanya kudziya kwakanyanya, guruva, hunyoro, uye kudedera, zvichivimbisa kushanda kwakavimbika uye nguva shoma yekuzorora.