
Rudzi rwezvigadzirwa zveBEISIT runofukidza mhando dzese dzezvinobatanidza uye runoshandisa mahood akasiyana-siyana nedzimba, dzakadai semahood esimbi nepurasitiki & dzimba dzeHE, HEE series, nzira dzakasiyana dzetambo, dzimba dzakasungirirwa nehukuru hwemagetsi uye dzimba dzakasungirirwa pamusoro kunyangwe mumamiriro ezvinhu akaoma, chinobatanidza chinogonawo kupedzisa basa racho zvakachengeteka.
| Chikamu: | Chinhu chikuru chinoiswa mukati |
| Nhevedzano: | HE |
| Nzvimbo yemudhudhudhu wechikamu chemudhudhudhu: | 1.0 ~ 2.5mm2 |
| Nzvimbo yemudhudhudhu wechikamu chemudhudhudhu: | AWG 18-14 |
| Voltage yakayerwa inoenderana neUL/CSA: | 600 V |
| Kudzivirira kuputira: | ≥ 10¹º Ω |
| Kuramba kubata: | ≤ 1 mΩ |
| Kureba kwemutsara: | 7.0mm |
| Kusimbisa torque | 0.5 Nm |
| Kudzikamisa tembiricha: | -40 ~ +125 °C |
| Huwandu hwezvakanyorwa | ≥ 500 |
| Maitiro ekubatanidza: | Chiteshi chesikuruu |
| Rudzi rwechikadzi rwechirume: | Musoro wechikadzi |
| Chiyero: | 10B |
| Huwandu hwemastitches: | 10+PE |
| Pini yepasi: | Ehe |
| Kana imwe tsono ichidikanwa: | No |
| Zvinyorwa (Isa): | Polycarbonate (PC) |
| Ruvara (Isa): | RAL 7032 (Madota ematombo) |
| Zvinhu (mapini): | Chiwanikwa chemhangura |
| Pamusoro: | Kuputira kwesirivha/goridhe |
| Kuyera kwemurazvo wezvinhu zvinoenderana neUL 94: | V0 |
| RoHS: | Sangana nezvinodiwa zvekusabvumirwa |
| Kusabvumirwa neRoHS: | 6(c): Masimbi emhangura ane lead inosvika 4% |
| Mamiriro eELV: | Sangana nezvinodiwa zvekusabvumirwa |
| China RoHS: | 50 |
| Zvinhu zve REACH SVHC: | Ehe |
| Zvinhu zve REACH SVHC: | tungamira |
| Dziviriro yemoto mumotokari dzechitima: | EN 45545-2 (2020-08) |

Munzvimbo yeindasitiri inokurumidza, mhinduro dzekubatanidza dzakavimbika dzakakosha. Ingave ye otomatiki, michina, kana kugoverwa kwesimba, zvinobatanidza zvakasimba zvakakosha kuti urambe uchishanda. Kuunza HE Heavy Duty Connector - yakagadzirirwa kusangana nezvinodiwa zvako zvekubatanidza maindasitiri. Nehunyanzvi hwepamusoro uye kuvaka kwakasimba, zvinobatanidza izvi zvinovimbisa kugara kwenguva refu uye kushanda zvakanaka mumamiriro ezvinhu akaomarara. Zvinodzivirira kupisa kwakanyanya, guruva, hunyoro, uye kudedera, zvichiita kuti pave nenguva shoma yekushanda uye kushanda kwakavimbika.

MaHeavy Duty Connectors anogona kugadziriswa nyore nyore, achipa mhinduro yakakwana yekutumira masaini nemagetsi. Nemamodule akasiyana-siyana, macontacts, uye maplug-ins, anokodzera mamiriro akasiyana-siyana ekubatanidza. Ingave inobatanidza mamota, ma sensors, maswichi, kana ma actuator, ma connectors aya anovimbisa kubatana kwakanaka uye kutaurirana kwakanaka kuti pave nekubudirira. Kuchengetedzeka kunonyanya kukosheswa neHE Heavy Duty Connectors. Sisitimu yavo yekukiya itsva inochengetedza kubatana, ichidzivirira kukanganiswa netsaona. Dhizaini ye modular inobvumira kuiswa nekukurumidza uye nyore, ichideredza mari yevashandi uye ichichengetedza nguva. Iyi plug-and-play solution inoita kuti kugadzirisa nekutsiva zvive nyore, ichisimudzira kushanda zvakanaka.

MaHeavy Duty Connectors anopa zvakasiyana-siyana zvezvishongedzo uye sarudzo dzekugadzirisa kuti zvienderane nezvinodiwa chaizvo. Anowanikwa muhukuru hwakasiyana hwedzimba, machira, uye sarudzo dzekupinda netambo, anobatanidzwa zvakanaka mumagadzirirwo aripo. Kuenderana nemaitiro akajairwa emaindasitiri kunoita kuti pave nekushanda pamwe chete nezvimwe zvishandiso nemasisitimu, zvichipa mhinduro dzinoshanda mune ramangwana dzinoenderana nekufambira mberi kwetekinoroji. KuHE Connectors, tinokoshesa kubatana kwakavimbika uye kunoshanda munzvimbo dzemaindasitiri. Maheavy-duty connectors edu eHE akagadzirwa uye akagadzirwa zvinoenderana nezvinodiwa zveindasitiri uye zvitupa. Kuzvipira uku kune mhando kunoita kuti zvigadzirwa zvedu zvisangane nezvamunotarisira uye zvishande zvakanaka mumashandisirwo akaomarara.