
Rudzi rwezvigadzirwa zveBEISIT runofukidza mhando dzese dzezvinobatanidza uye runoshandisa mahood akasiyana-siyana nedzimba, dzakadai semahood esimbi nepurasitiki & dzimba dzeHEE, HE series, nzira dzakasiyana dzetambo, dzimba dzakasungirirwa nehukuru hwemagetsi uye dzimba dzakasungirirwa pamusoro kunyangwe mumamiriro ezvinhu akaoma, chinobatanidza chinogonawo kupedzisa basa racho zvakachengeteka.
| Kuzivikanwa | Rudzi | Nhamba yeodha |
| Kugumisa crimp | HEE-046-MC | 1 007 03 0000059 |
| Kuzivikanwa | Rudzi | Nhamba yeodha |
| Kugumisa crimp | HEE-046-FC | 1 007 03 0000060 |
| Chikamu: | Chinhu chikuru chinoiswa mukati |
| Nhevedzano: | HERE |
| Nzvimbo yemudhudhudhu wechikamu chemudhudhudhu: | 0.14 ~ 4.0mm2 |
| Nzvimbo yemudhudhudhu wechikamu chemudhudhudhu: | AWG 12-26 |
| Voltage yakayerwa inoenderana neUL/CSA: | 600 V |
| Kudzivirira kuputira: | ≥ 10¹º Ω |
| Kuramba kubata: | ≤ 1 mΩ |
| Kureba kwemutsara: | 7.5mm |
| Kusimbisa torque | 1.2 Nm |
| Kudzikamisa tembiricha: | -40 ~ +125 °C |
| Huwandu hwezvakanyorwa | ≥ 500 |
| Maitiro ekubatanidza: | Kugumiswa kwekrimu |
| Rudzi rwechikadzi rwechirume: | Musoro wemurume nemukadzi |
| Chiyero: | H24B |
| Huwandu hwemastitches: | 46+PE |
| Pini yepasi: | Ehe |
| Kana imwe tsono ichidikanwa: | No |
| Zvinyorwa (Isa): | Polycarbonate (PC) |
| Ruvara (Isa): | RAL 7032 (Madota ematombo) |
| Zvinhu (mapini): | Chiwanikwa chemhangura |
| Pamusoro: | Kuputira kwesirivha/goridhe |
| Kuyera kwemurazvo wezvinhu zvinoenderana neUL 94: | V0 |
| RoHS: | Sangana nezvinodiwa zvekusabvumirwa |
| Kusabvumirwa neRoHS: | 6(c): Masimbi emhangura ane lead inosvika 4% |
| Mamiriro eELV: | Sangana nezvinodiwa zvekusabvumirwa |
| China RoHS: | 50 |
| Zvinhu zve REACH SVHC: | Ehe |
| Zvinhu zve REACH SVHC: | tungamira |
| Dziviriro yemoto mumotokari dzechitima: | EN 45545-2 (2020-08) |

Chinobatanidza ichi chemazuva ano chakagadzirwa kuti chigutse zvinodiwa nemaindasitiri emazuva ano. Ichivakwa zvakasimba, mashandiro akavimbika, uye dhizaini inochinjika, HEE Series ndiyo sarudzo yepamusoro yekubatana kwakasimba. Zvinobatanidza muHEE Series zvine macasing esimbi akasimba anovimbisa kugara kwenguva refu uye dziviriro kubva kumamiriro akaomarara enzvimbo. Yakagadzirwa kuti igare neguruva, hunyoro, uye kushanduka-shanduka kwekupisa, yakanakira zvikamu zvakasiyana-siyana zvakaita semotokari, ndege, kutaurirana, uye kugadzira.

Zvinobatanidza zveHEE zvakagadzirwa kuti zvive nyore kuisa nekugadzirisa. Dhizaini yazvo iri nyore kushandisa inobvumira kubatana nekukurumidza uye kwakachengeteka, kuderedza nguva yekushanda uye kuwedzera kugona. Pamusoro pezvo, chinongedzo chinoenderana nemhando dzakasiyana dzetambo, zvichibvumira kushanduka-shanduka kusangana nezvinodiwa zvakasiyana zvekushandisa. Kuchengetedzeka ndiko kunonyanya kukosheswa munzvimbo dzemaindasitiri, uye zvinobatanidza zveHEE Series zvinopfuura mwero weindasitiri. Ine sisitimu yekukiya yakavimbika inovimbisa kubatana kwakachengeteka, ichibvisa njodzi yekukanganisika netsaona. Pamusoro pezvo, chinongedzo chine nhoo yakasimba inopa dziviriro yepamusoro yekupindira kwemagetsi uye inochengetedza kusimba kwechiratidzo.

Tinonzwisisa mitengo yakakwira yekushanda kwemabhizinesi. Saka, maHEE Series connectors edu akavakirwa kuvimbika. Kubatana kwavo kwemhando yepamusoro kunoita kuti kubatana kwakasimba uye kuenderane, zvichideredza njodzi yekurasikirwa nemasaini uye kutadza kushanda kwesystem. Akagadzirwa kuti agone kumira mamiriro ezvinhu akaomarara, maHEE Series connectors akakodzera kushandiswa zvakanyanya mumaindasitiri. Kuvakwa kwawo kwakasimba, kuiswa kuri nyore, uye kuvimbika kwakanaka kunoita kuti ave mhinduro inosarudzwa yekugadzirisa kubatana. Vimba neHEE Series kuti ishande zvakanaka uye irambe ichishanda zvakanaka mumidziyo yako.