
Rudzi rwezvigadzirwa zveBEISIT runofukidza mhando dzese dzezvinobatanidza uye runoshandisa mahood akasiyana-siyana nedzimba, dzakadai semahood esimbi nepurasitiki & dzimba dzeHE, HEEE series, nzira dzakasiyana dzetambo, dzimba dzakasungirirwa nehukuru hwemagetsi uye dzimba dzakasungirirwa pamusoro kunyangwe mumamiriro ezvinhu akaoma, chinobatanidza chinogonawo kupedzisa basa racho zvakachengeteka.
| Kuzivikanwa | Rudzi | Nhamba yeodha |
| Kugumisa crimp | HEE-128-MC | 1 007 03 0000147 |
| Kuzivikanwa | Rudzi | Nhamba yeodha |
| Kugumisa crimp | HEE-128-FC | 1 007 03 0000148 |
| Chikamu: | Chinhu chikuru chinoiswa mukati |
| Nhevedzano: | HEEE |
| Nzvimbo yemudhudhudhu wechikamu chemudhudhudhu: | 0.14 ~ 4mm2 |
| Nzvimbo yemudhudhudhu wechikamu chemudhudhudhu: | AWG 12-26 |
| Voltage yakayerwa inoenderana neUL/CSA: | 600 V |
| Kudzivirira kuputira: | ≥ 10¹º Ω |
| Kuramba kubata: | ≤ 1 mΩ |
| Kureba kwemutsara: | 7.5mm |
| Kusimbisa torque | 1.2 Nm |
| Kudzikamisa tembiricha: | -40 ~ +125 °C |
| Huwandu hwezvakanyorwa | ≥ 500 |
| Maitiro ekubatanidza: | Kugumiswa kwekrimu |
| Rudzi rwechikadzi rwechirume: | Musoro wemurume nemukadzi |
| Chiyero: | H48B |
| Huwandu hwemastitches: | 128+PE |
| Pini yepasi: | Ehe |
| Kana imwe tsono ichidikanwa: | No |
| Zvinyorwa (Isa): | Polycarbonate (PC) |
| Ruvara (Isa): | RAL 7032 (Madota ematombo) |
| Zvinhu (mapini): | Chiwanikwa chemhangura |
| Pamusoro: | Kuputira kwesirivha/goridhe |
| Kuyera kwemurazvo wezvinhu zvinoenderana neUL 94: | V0 |
| RoHS: | Sangana nezvinodiwa zvekusabvumirwa |
| Kusabvumirwa neRoHS: | 6(c): Masimbi emhangura ane lead inosvika 4% |
| Mamiriro eELV: | Sangana nezvinodiwa zvekusabvumirwa |
| China RoHS: | 50 |
| Zvinhu zve REACH SVHC: | Ehe |
| Zvinhu zve REACH SVHC: | tungamira |
| Dziviriro yemoto mumotokari dzechitima: | EN 45545-2 (2020-08) |

Tichiunza maHEEE Series 128-pin Heavy Duty Connectors: aya maconnectors emazuva ano uye akasimba anopa mashandiro akanaka kwazvo kumaindasitiri. Akagadzirwa kuti agone kubata zvinhu zvinorema uye kutsungirira mamiriro akaomarara, anovimbisa kubatana kwakachengeteka, kwakasimba uye kugara kwenguva refu. Akanakira nzvimbo dzakanyanya kuoma, anoramba akavimbika kana paine kushushikana kubva mukubvunda, kuvhunduka, kana kupisa kwakanyanya.

Kuchengetedzeka kwakakosha zvikuru neHEEE Series 128-pin connectors, dzakagadzirwa zvine hungwaru kuderedza njodzi nekuchengetedza michina munzvimbo dzinonyanya kuoma. Ma connectors aya ane michina yakasimba yekukiya uye anogara kwenguva refu, zvichiita kuti agare zvakanaka mumamiriro ezvinhu akaoma. Nekupa mashandiro akavimbika uye anowirirana, anobatsira kuchengetedza kushanda kwakasimba uye kuchengetedzeka mumashandisirwo akakosha emaindasitiri.

Chinobatanidza chinorema cheHEEE Series 128-pin chinoratidza mhinduro yakanaka kwazvo yekusangana nezvinodiwa nevashandi veindasitiri. Chakagadzirwa kuti chikwanise kutumira simba rakasimba uye rinoshanda, chinobatanidza michina yakawanda inorema. Nesimba guru rekutakura magetsi, chakakosha pakushandisa simba rakawanda muzvikamu zvakaita sekuvaka, migodhi, uye kugadzira.