
Rudzi rwezvigadzirwa zveBEISIT runofukidza mhando dzese dzezvinobatanidza uye runoshandisa mahood akasiyana-siyana nemarudzi edzimba, akadai semahood esimbi nepurasitiki & dzimba dzeHK, HQ series, nzira dzakasiyana dzetambo, dzimba dzakasungirirwa nehukuru hwebulkhead uye dzimba dzakasungirirwa pamusoro kunyangwe mumamiriro ezvinhu akaoma, chinobatanidza chinogonawo kupedzisa basa racho zvakachengeteka.
| Chikamu: | Chinhu chikuru chinoiswa mukati |
| Nhevedzano: | HK |
| Nzvimbo yemudhudhudhu wechikamu chemudhudhudhu: | 1.5-16mm2 |
| Nzvimbo yemudhudhudhu wechikamu chemudhudhudhu: | AWG 10 |
| Voltage yakayerwa inoenderana neUL/CSA: | 600 V |
| Kudzivirira kuputira: | ≥ 10¹º Ω |
| Kuramba kubata: | ≤ 1 mΩ |
| Kureba kwemutsara: | 7.0mm |
| Kusimbisa torque | 0.5 Nm |
| Kudzikamisa tembiricha: | -40 ~ +125 °C |
| Huwandu hwezvakanyorwa | ≥ 500 |
| Maitiro ekubatanidza: | Chiteshi chesikuruu |
| Rudzi rwechikadzi rwechirume: | Musoro wemurume |
| Chiyero: | H16B |
| Huwandu hwemastitches: | 4/2+PE |
| Pini yepasi: | Ehe |
| Kana imwe tsono ichidikanwa: | No |
| Zvinhu (Isa) | Polycarbonate (PC) |
| Ruvara (Isa) | RAL 7032 (Madota ematombo) |
| Zvinhu (mapini) | Chiwanikwa chemhangura |
| Pamusoro | Kuputira kwesirivha/goridhe |
| Chiyero chekudzivirira moto wezvinhu zvinoenderana neUL 94 | V0 |
| RoHS | Sangana nezvinodiwa zvekusabvumirwa |
| Kusabvumirwa neRoHS | 6(c): Masimbi emhangura ane lead inosvika 4% |
| Nyika yeELV | Sangana nezvinodiwa zvekusabvumirwa |
| China RoHS | 50 |
| Zvinhu zve REACH SVHC | Ehe |
| Zvinhu zve REACH SVHC | tungamira |
| Dziviriro yemoto mumotokari dzechitima | EN 45545-2 (2020-08) |
| Kuzivikanwa | Rudzi | Nhamba yeodha |
| Kugumisa crimp | HK004/2-M | 1 007 03 0000101 |

MaHk-004/2-M Heavy Duty Connectors akagadzirwa zvakananga kuti ape kubatana kwemagetsi kwakavimbika munzvimbo dzakaoma. Kugadzirwa kwawo kwakasimba uye mashandiro epamusoro zvinoita kuti zvive zvakanaka kushandiswa muzvishandiso zvemaindasitiri, michina, uye mota dzinorema. Zvakavakwa nezvinhu zvakasimba, maconnectors aya anopa kugara kwenguva refu uye kuramba kukanganiswa, zvichiita kuti ashande zvakanaka mumamiriro ekunze ane kumanikidzwa kwakanyanya, tembiricha yakakwira, hunyoro, uye akaomarara. Nekushandisa kwayo kuri nyore uye kwakachengeteka, Hk-004/2-M connector inopa kubatana kwakavimbika uye kwakasimba, dhizaini yakagadziriswa inonyudza uye inoderedza kudedera uye kuvhunduka, ichidzivirira maconnectors nezvikamu zvemagetsi zvemukati. Kutungamirirwa kwemhando yepamusoro kuti isangane nemazinga epamusoro ekushanda uye kuvimbika.

Nekuda kwekugadzirwa kwayo kuri nyore kushandisa, kuiswa nekugadzirisa kweHK-004/2-M connector kunokurumidza uye kuri nyore. Izvi zvinochengetedza nguva uye zvinoita kuti kuisirwa nekugadzirisa masisitimu emagetsi kushande zvakanaka. Pakupedzisira, HK-004/2-M connectors dzinorema ndiyo sarudzo yakakwana yekushandiswa kwemaindasitiri, ine mashandiro akasimba, akavimbika uye maficha ari nyore kuisa. Nechimiro chayo chakasimba uye magadzirirwo ayo anoshanda akawanda, connector iyi inopa mhinduro yakachengeteka uye inoshanda kune zvese zvaunoda pakubatanidza. Sarudza connector yeHK-004/2-M kuti ubatanidzwe zvakavimbika uye zvakasimba.

Chinobatanidza chinopa dziviriro yakakura kubva kuguruva, hunyoro, nezvimwe zvinosvibisa. Izvi zvinoita kuti kubatana kwemagetsi kwako kurambe kwakachengeteka, kunyangwe munzvimbo dzakaoma uye dzinoda simba. HK-004/2-M zvinobatanidza zvinorema zvinowanikwa mumhando dzakasiyana-siyana, kusanganisira mapini akasiyana uye saizi dzakasiyana dzemagoko, zvichibvumira mhinduro dzekubatanidza dzinoshandiswa uye dzinogadziriswa. Kunyangwe uchida kubatana kwemagetsi, masaini kana data, chinobatanidza ichi chinokubatsira.