
Rudzi rwezvigadzirwa zveBEISIT runofukidza mhando dzese dzezvinobatanidza uye runoshandisa mahood akasiyana-siyana nemarudzi edzimba, senge mahood esimbi nepurasitiki & dzimba dzeHQ series, nzira dzakasiyana dzetambo, dzimba dzakasungirirwa nehukuru uye dzimba dzakasungirirwa pamusoro kunyangwe mumamiriro ezvinhu akaoma, chinobatanidza chinogonawo kupedzisa basa racho zvakachengeteka.
| Kuzivikanwa | Rudzi | Nhamba yeodha |
| Kugumisa crimp | HQ-008-MC | 1 007 03 0000135 |
| Kuzivikanwa | Rudzi | Nhamba yeodha |
| Kugumisa crimp | HQ-008-FC | 1 007 03 0000136 |
| Chikamu: | Chinhu chikuru chinoiswa mukati |
| Nhevedzano: | HQ |
| Nzvimbo yemudhudhudhu wechikamu chemudhudhudhu: | 0.14 -4mm2 |
| Nzvimbo yemudhudhudhu wechikamu chemudhudhudhu: | AWG 26 ~ 14 |
| Voltage yakayerwa inoenderana neUL/CSA: | 500 V |
| Kudzivirira kuputira: | ≥ 10¹º Ω |
| Kuramba kubata: | ≤ 1 mΩ |
| Kureba kwemutsara: | 7.0mm |
| Kusimbisa torque | 0.5 Nm |
| Kudzikamisa tembiricha: | -40 ~ +125 °C |
| Huwandu hwezvakanyorwa | ≥ 500 |
| Maitiro ekubatanidza: | Kugumiswa kwekrimu |
| Rudzi rwechikadzi rwechirume: | Musoro wemurume nemukadzi |
| Chiyero: | HCP |
| Huwandu hwemastitches: | 8+PE |
| Pini yepasi: | Ehe |
| Kana imwe tsono ichidikanwa: | No |
| Zvinyorwa (Isa): | Polycarbonate (PC) |
| Ruvara (Isa): | RAL 7032 (Madota ematombo) |
| Zvinhu (mapini): | Chiwanikwa chemhangura |
| Pamusoro: | Kuputira kwesirivha/goridhe |
| Kuyera kwemurazvo wezvinhu zvinoenderana neUL 94: | V0 |
| RoHS: | Sangana nezvinodiwa zvekusabvumirwa |
| Kusabvumirwa neRoHS: | 6(c): Masimbi emhangura ane lead inosvika 4% |
| Mamiriro eELV: | Sangana nezvinodiwa zvekusabvumirwa |
| China RoHS: | 50 |
| Zvinhu zve REACH SVHC: | Ehe |
| Zvinhu zve REACH SVHC: | tungamira |
| Dziviriro yemoto mumotokari dzechitima: | EN 45545-2 (2020-08) |

Chinobatanidza cheHQ-008-MC chakakosha pakubatana kwakasimba kwemaindasitiri. Chakagadzirirwa kushandiswa kwakasimba, chinopa kubatana kwakachengeteka uye kunoshanda kune masisitimu emagetsi neemagetsi. Chakagadzirirwa kudzivirira mamiriro akaomarara, HQ-007-MC yakakodzera michina inorema uye masisitimu ega. Kuvakwa kwayo kwakasimba kunovimbisa kugara kwenguva refu mumamiriro ezvinhu akaomarara. Nechinhu chinokiya chiri nyore, HQ-008-MC inovimbisa kubatana kwakasimba uye kwakavimbika, ichideredza njodzi yekukanganisika kuti irambe ichishanda zvakanaka. Yakanakira masisitimu akakosha uko kuvimbika kuri kukuru.

Chinobatanidza chakasimba cheHQ-008-FC ndicho chisarudzo chikuru pane zvese zvinodiwa pakubatanidza maindasitiri. Chinobatanidza ichi, chakagadzirwa kuti chishande zvakanyanya, chinopa zvinongedzo zvakachengeteka uye zvinoshanda kune masisitimu ako emagetsi neemagetsi. Zvinobatanidza zvakasimba zveHQ-008-FC zvakagadzirirwa kutsungirira mamiriro ekunze akaoma, zvichiita kuti zvikwanise michina yemaindasitiri, masisitimu eotomatiki, uye mamwe mashandisirwo anorema. Kuvakwa kwayo kwakasimba kunovimbisa kusimba uye hupenyu hurefu, kunyangwe mumamiriro ezvinhu akaoma. Ichibatanidza HQ-008-FC ine nzira iri nyore uye yakachengeteka, inopa chinongedzo chakavimbika uye chakasimba, ichideredza zvikuru mukana wekuti pasave nekukanganisika uye ichivimbisa kushanda kuri kuenderera mberi. Izvi zvinoita kuti ive sarudzo yakanaka kune masisitimu akakosha uko kuvimbika kwakakosha.