
Rudzi rwezvigadzirwa zveBEISIT runofukidza mhando dzese dzezvinobatanidza uye runoshandisa mahood akasiyana-siyana nemarudzi edzimba, akadai semahood esimbi nepurasitiki & dzimba dzeHSB, HE series, nzira dzakasiyana dzetambo, dzimba dzakasungirirwa nehukuru uye dzimba dzakasungirirwa pamusoro kunyangwe mumamiriro ezvinhu akaoma, chinobatanidza chinogonawo kupedzisa basa racho zvakachengeteka.
| Chikamu: | Chinhu chikuru chinoiswa mukati |
| Nhevedzano: | HSB |
| Nzvimbo yemudhudhudhu wechikamu chemudhudhudhu: | 1.5-6mm2 |
| Nzvimbo yemudhudhudhu wechikamu chemudhudhudhu: | AWG 10 |
| Voltage yakayerwa inoenderana neUL/CSA: | 600 V |
| Kudzivirira kuputira: | ≥ 10¹º Ω |
| Kuramba kubata: | ≤ 1 mΩ |
| Kureba kwemutsara: | 7.0mm |
| Kusimbisa torque | 1.2 Nm |
| Kudzikamisa tembiricha: | -40 ~ +125 °C |
| Huwandu hwezvakanyorwa | ≥ 500 |
| Maitiro ekubatanidza: | Kubatana kwescrew |
| Rudzi rwechikadzi rwechirume: | Musoro wechikadzi |
| Chiyero: | 32B |
| Huwandu hwemastitches: | 12(2x6)+PE |
| Pini yepasi: | Ehe |
| Kana imwe tsono ichidikanwa: | No |
| Zvinyorwa (Isa): | Polycarbonate (PC) |
| Ruvara (Isa): | RAL 7032 (Madota ematombo) |
| Zvinhu (mapini): | Chiwanikwa chemhangura |
| Pamusoro: | Kuputira kwesirivha/goridhe |
| Kuyera kwemurazvo wezvinhu zvinoenderana neUL 94: | V0 |
| RoHS: | Sangana nezvinodiwa zvekusabvumirwa |
| Kusabvumirwa neRoHS: | 6(c): Masimbi emhangura ane lead inosvika 4% |
| Mamiriro eELV: | Sangana nezvinodiwa zvekusabvumirwa |
| China RoHS: | 50 |
| Zvinhu zve REACH SVHC: | Ehe |
| Zvinhu zve REACH SVHC: | tungamira |
| Dziviriro yemoto mumotokari dzechitima: | EN 45545-2 (2020-08) |

Ichiratidza HSB-012-F, chinongedzo che screw terminal chinorema chakagadzirirwa kubatana kwemagetsi kusingachinji. Chakakodzera chero rudzi rwe insert, chinongedzo ichi chakasimba chine chivakwa chinodzivirira mamiriro akaomarara enzvimbo. Chivharo chayo chepurasitiki chemhando yepamusoro chakagadzirwa kuti chigone kutsungirira, chinodzivirira zvinobudirira kubva mukuvhunduka, guruva, uye hunyoro. Dhizaini ye screw terminal yechinongedzo ichi inoita kuti waya dzimire nekukurumidza, dzakasimba, dzinoenderana nehukuru hwakasiyana hwewaya dzemhando dzakasiyana dzewaya. Chengetedza kubatana kwakasimba zviri nyore—isa waya wosunga screw kuti uve nechokwadi chekuchengetedza uye kugadzikana.

Pakushandisa otomatiki, michina, kana maindasitiri, sarudza chinongedzo cheHSB-012-F chinorema. Chinoita kuti pave nekushanda kwakavimbika uye kuiswa kuri nyore, zvichiita kuti pave nekubatana kwemagetsi kwakachengeteka kune chero basa.

Chinobatanidza chinorema cheHSB-012-F chine nzira yekukiya kudzivirira kubatanidzwa kusingatarisirwi, zvichiita kuti kubatana kwako kurambe kwakachengeteka, kunyangwe munzvimbo dzine kudedera kwakanyanya kana kuvhunduka. Uchanzwa kurira kana kubatana kwacho kwakavharwa uye kwakabatana zvizere, zvichipa chivimbo chekuti kwakachengeteka. Chinobatanidza ichi hachina kusimba chete asiwo chinopa mikana yakawanda yekuchiisa, chichibatanidzwa zviri nyore papaneru kana pakiyi ine masikuru kana mabhaudhi kuti zvive nyore kuisa nekugadzirisa.